Frezowanie

Nowoczesny sprzęt który posiadamy oraz wyspecjalizowana kadra gwarantują Państwu, że jakość wykonania produktów jest na bardzo wysokim poziomie. Frezarka CMX 50U obsługiwana przez naszych specjalistów pozwala na wykonanie najbardziej szczegółowych elementów zleconych przez naszych klientów. Wszelkie projekty wykonywane są z największa precyzją, a następnie po konsultacji z klientem zostają przekształcone w gotowy produkt.

Oferujemy Państwu wykonanie produktów w 3, 4 i 5 osiach. Dzięki takim możliwością jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane, a także bardzo szczegółowe elementy jakie tylko nasz Klient sobie zażyczy.

Frezowanie 3D bazuje na obróbce materiału w powierzchni trójwymiarowej czyli wokół osi XYZ.

Frezowanie 4D opiera się na pracy wokół osi XYZ oraz dodatkowych obrotach w okół osi Y.

Frezowanie 5D polega na tym iż maszyna wykonuje dodatkowe obroty w okół osi Y i Z. Właśnie dzięki temu zabiegowi możemy dla Państwa stworzyć element z dowolnymi detalami lub kształcie.

Toczenie

Nasze nowoczesne maszyny i nasza kadra są w stanie wykonać dla Państwa najbardziej zróżnicowane i skomplikowane zlecenia. Jako profesjonaliści podchodzimy do każdego zlecenia z największym zaangażowaniem, a także terminowością, aby nasi klienci byli zadowoleni.

Wszelkie prace wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami klienta według otrzymanych projektów. Części które tworzymy powstają z naszych materiałów lub jeśli klient sobie tego życzy z materiałów dostarczonych przez niego. Dzięki najnowszej technologii i otrzymanym projektom jesteśmy w stanie wykonać podstawowe oraz zaawansowane technologicznie elementy.

Operacji w programie NX CAD/CAM

NX CAD to zintegrowane rozwiązanie, które pomaga wydajnie opracować innowacyjne produkty, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych narzędzi i technologii konstruowania. NX CAD zapewnia najwyższą integrację różnych dyscyplin inżynierskich w otwartym, spójnym środowisku bez względu na to czy projektujemy elementy z metalu, tworzyw sztucznych czy kompozytów.

NX CAD umożliwia szybką i skuteczną pracę w pełnej gamie zadań projektowych począwszy od koncepcji 2D, poprzez modelowanie 3D części, dużych złożeń i tworzenie dokumentacji.

NX CAM to moduł CAM oprogramowania NX pracujący jako w pełni zintegrowany pakiet z NX CAD lub niezależny system CAM.

Dzięki pracom wykonanym w programach NX CAD/CAM jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa przyrządy, elementy obrabiane czy też części do maszyn. To wszystko pozwala nam wygenerować i wytworzyć element, który będzie niezbędny dla naszego klienta. Tworzymy również dokumentację technologiczną, którą jeżeli klient będzie chciał również od nas otrzyma.

Dokładne spawanie materiałów

Spawanie to jedna z metod spajania materiałów, po takim zabiegu następuje trwałe ich połączenie. Proces ten polega na miejscowym stopieniu elementów np. metali i tworzyw sztucznych, najczęściej przy użyciu spoiwa lub też bez jego użycia. Należy zauważyć, że spawa się już nie tylko elementy metalowe, ale również tworzywa sztuczne takie jak plastik. Metody pracy zastosowane podczas spawania są dobierane w zależności od rodzaju materiałów.

Nasz sprzęt zapewnia doskonałe i mocne połączenia elementów, które usatysfakcjonują Państwa ich trwałością. Przed każdą operacją dobieramy odpowiednią metodę do posiadanych materiałów lub do materiałów otrzymanych od klienta. Dla dobra całego procesu ustalamy wszelkie formalności dotyczące procesu spawania z klientem, przedstawiamy nasza opinię, jaki proces powinien zostać użyty aby praca była wykonana dokładnie i trwale.

Montaż i wysyłka elementów

Składamy gotowe produkty zgodnie z dokumentacją techniczną oraz według poleceń klienta. Po złożeniu produktu jest on pakowany, a następnie wysyłany do klienta. Dobro i zadowolenie klienta są dla nas najważniejsze.

O Firmie

Firma GlobTech CNC posiada obrabiarki DMG-MORI. Maszyny te wyróżnia szczególna precyzja, która pozwala na wytwarzanie detali o bardzo dużej dokładności.

Nasze tokarki i frezarki dają nam możliwość produkcji części do przemysłu maszynowego, spożywczego, motoryzacyjnego (AutoMotiv), farmaceutycznego, itp.

Kontakt

Adres: ul. Bohaterów Warszawy 4, 75-211 Koszalin

Strona WWW: globtechcnc.pl

Dział Zamówień

Szymon Czupajło

Telefon: +48 698 498 098

E-mail: biuro@globtechcnc.pl

Technolog

E-mail: produkcja@globtechcnc.pl

Dojazd

© 2018 Globtech

Tworzenie i projektowanie strony internetowych Koszalin