Frezarka CMX 50U

Największa wydajność i produktywność z wysokowydajną technologią frezowaniaw 5 osiach.

Nasze frezarki to szprzęt najwyższej klasy, który charakteryzuje się:

Maksymalną sztywnością: łoże z odlewu mineralnego

Większą stabilnością i precyzją

Mocnym wrzecionem frezarskim z prędkością obrotową 12.000 obr/min w wersji standardowej

Szybkim, 30-pozycyjnym magazynem narzędzi w wersji standardowej

Technologia gwarantująca optymalną obróbkę 5-stronną

Największa niezawodność i produktywność.

Obrabiarki serii CMX U standardowo wyposażone są w precyzyjne i niezawodne wrzeciono, z prędkością obrotową 12.000 obr/min. Wyważona konstrukcja, specjalne ułożyskowanie i precyzyjne wykonanie gwarantują niezawodną pracę. Stała kontrola i regulacja odbywa się za pomocą sterowania obrabiarki. Kompensacja temperatury: za pomocą elektronicznego czujnika temperatury sterowanie rozpoznaje i odpowiednio kompensuje zmiany geometryczne powstałe na skutek ciepła wytwarzanego przez obrabiarkę. Solidna konstrukcja komponentów obrabiarek redukuje wytwarzanie ciepła do minimum oraz gwarantuje jego optymalne odprowadzanie.

Najwyższa jakość dla najbardziej wymagających.

Najwyższe wymagania, co do jakości, odnoszą się zarówno do obrabiarek, jak i ich wyposażenia. Różnorodna oferta opcji i usług serwisowych wspiera naszych pracowników w ich codziennej pracy i gwarantuje wzrost produktywności. Wysoka jakość zachowana jest dzięki stosowaniu optymalnych standardów jakości produkcji.

Tokarka CLX350

Wydajne tokarki sterowane numerycznie o szerokim spektrum zastosowań. Nowoczesna tokarka CNC powinna być wydajna, elastyczna oraz łatwa w obsłudze. Dzięki wysokiej produktywności oraz szerokim możliwościom technologicznym obrabiarki serii CLX marki DMG MORI spełniają wszystkie te wymagania. Modułowa konstrukcja oraz szeroki zasób dostępnych opcji i rozwiązań technologicznych pozwala skonfigurować obrabiarkę według ściśle określonych wymagań klienta.

Wysoka wydajność podczas zastosowań produkcyjnych

Nowa generacja tokarek sterowanych numerycznie posiada szeroki zakres dostępnych opcji, które umożliwiają skonfigurowanie obrabiarki do ściśle określonych zadań produkcyjnych. Dostępne opcje, takie jak ciśnienie różnicowe czy pakiet automatyzacji zwiększają zakres możliwych zastosowań.

O Firmie

Firma GlobTech CNC posiada obrabiarki DMG-MORI. Maszyny te wyróżnia szczególna precyzja, która pozwala na wytwarzanie detali o bardzo dużej dokładności.

Nasze tokarki i frezarki dają nam możliwość produkcji części do przemysłu maszynowego, spożywczego, motoryzacyjnego (AutoMotiv), farmaceutycznego, itp.

Kontakt

Adres: ul. Bohaterów Warszawy 4, 75-211 Koszalin

Strona WWW: globtechcnc.pl

Dział Zamówień

Szymon Czupajło

Telefon: +48 698 498 098

E-mail: biuro@globtechcnc.pl

Technolog

E-mail: produkcja@globtechcnc.pl

Dojazd

© 2018 Globtech

Tworzenie i projektowanie strony internetowych Koszalin