Firma GlobTech CNC posiada obrabiarki DMG-MORI. Maszyny te wyróżnia szczególna precyzja, która pozwala na wytwarzanie detali o bardzo dużej dokładności.

Nasze tokarki i frezarki dają nam możliwość produkcji części do przemysłu maszynowego (części do maszyn rolniczych, górniczych oraz linii produkcyjnych), spożywczego, motoryzacyjnego (AutoMotiv), farmaceutycznego, itp.

Dysponujemy maszynami i narzędziami przystosowanymi do obróbki każdego rodzaju tworzywa. Firma GlobTech CNC oferuje usługi w zakresie frezowania trzy-, cztero- i pięcioosiowego, toczenia (zarówno podstawowe, jak i zaawansowane technologicznie elementy), spawania czy operacji w programie NX CAM CAT. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie przyrządów, części do maszyn i elementów obrabianych, generowanie i wytwarzanie projektów na obrabiarce. Tworzymy także dokumentację technologiczną. Dodatkowo, naszym klientom oferujemy usługi montażowe oraz wysyłkę wytwarzanych detali.

Jednak nasza firma to nie tylko najwyższej klasy park maszynowy, lecz przede wszystkim wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza posiadająca długoletnie doświadczenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stawiamy na precyzyjność i standaryzację produkcji. Doskonale znamy wartość czasu naszych klientów, dlatego wszystkie projekty realizujemy zawsze zgodnie z wyznaczonymi terminami i standardami, utrzymując przy tym wysoką jakość świadczonych usług.

O Firmie

Firma GlobTech CNC posiada obrabiarki DMG-MORI. Maszyny te wyróżnia szczególna precyzja, która pozwala na wytwarzanie detali o bardzo dużej dokładności.

Nasze tokarki i frezarki dają nam możliwość produkcji części do przemysłu maszynowego, spożywczego, motoryzacyjnego (AutoMotiv), farmaceutycznego, itp.

Kontakt

Adres: ul. Bohaterów Warszawy 4, 75-211 Koszalin

Strona WWW: globtechcnc.pl

Dział Zamówień

Szymon Czupajło

Telefon: +48 698 498 098

E-mail: biuro@globtechcnc.pl

Technolog

E-mail: produkcja@globtechcnc.pl

Dojazd

© 2018 Globtech

Tworzenie i projektowanie strony internetowych Koszalin